NOVÁ TESLA MODEL 3 PERFORMANCE HIGHLAND DOSTANE NOVÉ SEDAČKY A NÁRAZNÍK.

V automobilovom vesmíre zaznieva nový tón. Tesla “potvrdila” príchod svojej najnovšej verzie - Tesla Model 3 Performance Highland.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:

Performance s novými sedačkami?

Nový Model 3 Performance Highland bol spozorovaný s novými sedačkami. Tesla Model 3 Highland bola uvedená na trh v Severnej Amerike len nedávno. V Ázií a po Európe jazdí už od minulého roka. Tesla vydala nový Model 3, no kde je tá ostrá verzia s výkonom? Zatiaľ sme dostali len ochutené kúsky, no podľa špekulácií by sme mohli očakávať väčšie brzdy, spojler a, samozrejme, ešte viac výkonu.

Zdroj: Reddit | Pristine_Floor7545

Tesla upraví aj exteriér

Tesla nezabúda ani na detaily. Nový Model 3 Performance prichádza s iným nárazníkom, čo naznačuje, že sa mení nielen vnútro, ale aj exteriér. V nedávnych dňoch sa objavili záhadné prototypy Modelu 3 Performance, skryté pod kamuflážou.

V porovnaní s najnovším Modelom 3, ktorý sa už môže pochváliť novým nárazníkom, je na týchto prototypoch zrejmé niečo ešte zaujímavejšie – ďalšie aktualizácie na prednej časti auta. Vozidlá boli označené len ako “technické vozidlo”. Tesla zrejme neplánuje len zväčšiť brzdy a prilepiť spojler, ale chystá sa nám ponúknuť zážitok z jazdy, aký sme doteraz ešte nezažili.

Zdroj: Reddit | Pristine_Floor7545

Čo ďalej?

Kedy sa dočkáme oficiálneho predstavenia? To je otázka, na ktorú zatiaľ nevieme odpoveď. Avšak s každým novým prototypom sa zdá, že to bude skôr, než sme si mysleli.

Zdroj: Reddit | Pristine_Floor7545

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:

Ak si v článku našiel chybu, alebo nám chceš poslať tip na zaujímavý článok, stačí poslať správu na team@huntinspeed.sk, náš rovnomenný Instagram, alebo FacebookPozri si aj naše videá na Youtube.