V Kalifornii jazdí Cybertruck s kamuflážou, naznačuje to dôležitý miľník.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:

Cybertruck s kamuflážou

V Kalifornii bol videný prototyp Cybertrucku so záhadnou kamuflážou. To nám naznačuje dôležitú skutočnosť – finálny dizajn vozidla je ukončený a pripravený na sériovú výrobu. Vozidlo vyfotil a ako prvý na svojom Twitteri zverejnil používateľ na fóre CybertruckOwnersClub. Elektrický pickup Cybertruck bol prvýkrát predstavený ešte v roku 2019 a odvtedy na ňom Tesla niekoľkokrát zmenila dizajnové prvky ako interiéru, tak aj exteriéru. Posledné zábery prototypu z Dňa akcionárov a tiež z verejných komunikácií naznačujú, že sme videli finálny dizajn pripravený do výroby už koncom tohto leta.

Zdroj: CybertruckOwnersClub

Pri ukončení dizajnu na burger

Twitter používateľ @twituser zverejnil aj video tohto kamuflovaného vozidla vo chvíli, keď prechádza prevádzkou rýchleho občerstvenia In-N-Out. Elon Muskzareagoval na video vetou “Je to tradícia”, čím taktiež naznačuje, že testeri Tesly si pri ukončení dizajnu nových modelov vždy zájdu na rýchly burger do In-N-Out. Cybertruck už dlhšiu dobu nepodstúpil výraznú zmenu dizajnu. Naposledy boli fanúšikovia v domnienke, že auto dostane hybridný hranato-okrúhly volant, niečo medzi yokom z Model S Plaid a klasickým okrúhlym volantom. Na tomto poslednom videu s kamuflážou však vidíme klasický volant. Toto tvrdenie podporuje aj záber z posledného videa o Tesla robotovi, kde je takisto vidieť klasický okrúhly volant. Nové fotky ukazujú, že vozidlo má stále svoj obrovský stierač čelného skla, prezývaný „Gigawiper“. Video Cybertruck v In-N-Out

Zdroj: CybertruckOwnersClub

Sériová výroba je na spadnutie

Podľa posledných odhadov a vyjadrení Elona Muska no aj vyjadrení dodávateľov je výrobná linka pre Cybertruck v procese prípravy a nastavovania a sériová výroba nerezového modelu je naplánovaná na koniec tohto leta. Oznam o výrobnom programe, ktorý dostali dodávatelia od Tesly hovorí, že prvé predvýrobné kusy majú byť vyrobené do augusta 2023.

Zdroj: CybertruckOwnersClub

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:

Ak si v článku našiel chybu, alebo nám chceš poslať tip na zaujímavý článok, stačí poslať správu na team@huntinspeed.sk, náš rovnomenný Instagram, alebo FacebookPozri si aj naše videá na Youtube.