SEN TESLA TURISTOV: FIRMA PREDSTAVILA MATRAC PRE MODEL Y ZA SKVELÚ CENU.

Tesla predstavila na oficiálnom webe prvýkrát originál vstavaný matrac pre Model Y. Ideálny doplnok pre dobrodruhov alebo pre tých, ktorí chcú ušetriť na ubytovaní.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:

Originál matrac pre Model Y

Tesla predstavila na svojej oficiálnej webstránke matrac vstavaný pre Model Y, najpredávanejšie vozidlo na svete. Nastavila mu dobrú cenu na úrovni 225 USD / 209 EUR.

Matrac je určený pre dobrodruhov, ktorí si s Teslou radi vybehnú na výlet do prírody a chcú prespať vo svojom aute, alebo len ušetriť na ubytovaní.

Rozmery a balenie

K matracu sa samozrejme dodáva aj 12V kompresor, ktorým ho za chvíľku nafúknete. Matrac aj s kompresorom zabalíte do kompaktného obalu, ktorý sa bezpečne zmestí do dvojitého dna zadného kufra, ktorému je prispôsobený.

Rozmery originál matracu pre tento elektromobil sú 1910 mm x 1300 mm x 80 mm (DxŠxH), takže si naň pohodlne ľahnú aj väčší chlapi. Na trhu samozrejme už dlho existuje rôzne príslušenstvo pre Tesly vrátane vstavaných  matracov, toto je však prvýkrát, čo ho Tesla ponúka oficiálne.

Update: Tesla hlási vypredané

Len niekoľko hodín po zverejnení produktu na webe zdieľal túto novinku fanúšik a majiteľ Tesly s veľkým účtom na sieti X, Sawyer Merritt. Tento príspevok získal dosah takmer 1,1 milióna účtov a krátko na to bol produkt na webe vypredaný.

Ak máte o produkt záujem, je potrebné stlačiť “upozornite ma keď bude produkt znova skladom”, na základe čoho vám Tesla pošle email.

Reálne fotky matraca

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:

Ak si v článku našiel chybu, alebo nám chceš poslať tip na zaujímavý článok, stačí poslať správu na team@huntinspeed.sk, náš rovnomenný Instagram, alebo FacebookPozri si aj naše videá na Youtube.