CYBERTRUCK NA TURNÉ V ČÍNE. BUDE SA TU OFICIÁNE PREDÁVAŤ? POZRITE SI KRÁSNE ZÁBERY

Cybertruck je na turné v Číne. Bude sa tu aj oficiálne predávať? Pozrite si krásne zábery s čínskymi národnými pamiatkami.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:

Nerezový Cybertruck je na turné v Číne. Podľa zástupcu spoločnosti bude trasa zahŕňať Šanghaj, Peking, Šen-čen, Čcheng-tu, Nanking, Chang-čou, Si-an a Čchung-čching. Tesla tiež zriadila online hlasovanie o tom, kde by mala zastaviť po prvom etape trasy.

Cybertruck v Číne

Napriek aktuálnemu turné je oficiálny predaj v Číne, či Európe, veľmi nepravdepodobný. Samotný Elon Musk na tieto otázky odpovedal, že by to bolo “veľmi komplikované” z legislatívneho hľadiska. Tak v Číne, ako aj v Európe existujú platné bezpečnostné normy, kde akékoľvek osobné vozidlo musí mať vpredu mäkkú deformačnú zónu kvôli menšiemu riziku pri zrážke s chodcom.

Všetci vieme, že Cybertruck má v predu tvrdú, ostrú a hranatú nerezovú oceľ, ktorá naopak vytvára vonkajšiu kostru vozidla (exoskelet) a zlepšuje celkovú torznú tuhosť auta.

Cybertruck v Európe a na Slovensku

Uvidíme Cybertruck niekedy v Európe? Áno, ale nie oficiálne od Tesly. Už o pár mesiacov prinesie Cybertruck do Európy Elon Club CZ a my sme partnerom tohoto projektu. Môžete sa tak tešiť na fotky, testy a dôležité info o tomto futuristickom pickupe.

Spoznávaš čínske národné pamiatky a miesta, kde bol Cybertruck odfotený?

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:

Ak si v článku našiel chybu, alebo nám chceš poslať tip na zaujímavý článok, stačí poslať správu na team@huntinspeed.sk, náš rovnomenný Instagram, alebo FacebookPozri si aj naše videá na Youtube.