HOLLYWOOD NA SLOVENSKU: NATÁČA NOVÝ FILM ZA 100 MILIÓNOV!

Na Slovensko dorazila filmová smotánka z Hollywoodu spolu s hviezdami ako Samuel L. Jackson.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:

V Bratislave ale aj pri Zlatých Moravciach

Na Slovensko dorazila filmová smotánka z Hollywoodu spolu s hviezdami ako Samuel L. Jackson. Už v apríli sa s ním mohli fanúšikovia stretnúť po bratislavských uliciach. Pred niekoľkými týždňami však celý štáb zamieril do kameňolomu pri obci Pohranice neďaleko Nitry, kde práve prebieha utajené natáčanie filmu. O tom informovala televízia JOJ. V pondelok 13.5.2024 sa nám v redakcii huntinspeed.sk podarilo zachytiť filmový štáb na “letisku” medzi obcami Neverice a Sľažany, kde sa pripravovali na ďalšie zábery. Bohužiaľ, keďže fotografovanie nebolo súčasťou scenára, museli sme z miesta odísť. Podľa všetkého ide o post-apokalyptický sci-fi thriller Afterburn za 100 miliónov dolárov. Hlavnú úlohu dostal Dave Bautista.

Zdroj: huntinspeed.sk

Kedy bude premiára?

Premiéra filmu je plánovaná na rok 2025 a natáčať sa bude aj v ďalších lokalitách Slovenska. Nedávno sa napríklad fotografom z PLUS 7 Dní podarilo získať zábery z prísne stráženého a nedostupného objektu bývalej niklovej huty v Seredi. Plánuje sa aj natáčanie v okolí Bratislavy a filmári sa údajne zaujímajú aj o priestory v bani Nováky.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:

Ak si v článku našiel chybu, alebo nám chceš poslať tip na zaujímavý článok, stačí poslať správu na team@huntinspeed.sk, náš rovnomenný Instagram, alebo FacebookPozri si aj naše videá na Youtube.